EST РУС

Kalkuleeri Hinda >>


FOTOKLAAS köögi tagaseinale

Fotoklaas annab suurepärase võimaluse muuta oma köök eriliseks! Köök on keeruliste keskkonnatingimustega ruum, tempertuuri ja niiskuse kõikumine seab materjalidele keerulised tingumised. Oleme materjalide valikul olnud innovatiivne ja pakume mitmeid uudseid võimalusi köögi kaunistamiseks.

Vaata veel meie UUS toode - LED taustvalgustusega klaas.

Pildi/Tausta valik

Teil on võimalused:

 • Kasuta oma pilt - saada meiliga koos soovitud klaasi mõõdutega, konrollime, kas pilt sobib antud suuruse printmiseks või mitte;
 • Leidke pilt meie 2017. aasta pildipangast - 270 pilte - tasuta - Kõik pildid on panoraam kujul!;
 • Leidke pilt meie 2015. aasta pildipangast - 300 pilte - tasuta - Kõik pildid on panoraam kujul!;
 • Leidke pilt meie 2014. aasta pildipangast - 350 pilte - tasuta
 • Leidke pilt internetist - www.fotolia.com - 35+ milj. pilte - 15 eur/pilt
 • Leidke pilt internetist - www.shutterstock.com - 40+ milj. pilte - 15 eur/pilt

UUS TOODE - EXCLUSIVE matt line - matt pinnaga klaas

Matt pinnaga klaas - see on väga ilusa ja ühtlase matt-pinnaga klaas. Klaasi matistamine toimub keemilise söövitamise teel, mis muudab klaasi pinna matiks ja siledaks. Pind ei läiki ja seda on lihtne puhastada.

Meie sisekujundaja pakub valida kolme värvilahenduse vahel:

 • Shadow Grey matt
 • Caramel Espresso matt
 • Frost White matt

photo_one

Pildipank nr 1

result will be here

Pildipank nr 2

result will be here

Pildipank nr 3

result will be here

FOTOKLAASI HIND

example graphic

Fotoklaasi (fotoga/taustaga/mustriga) hind: 159 € /jooksev meeter*
Exclusive line (söövitatud matt klaas) hind: 179 € /jooksev meeter*

* Hind on eraisikutele. Üks jooksev meeter (jm) tähendab 6mm, optiwhite, karastatud klaas, servade lihvimisega koos fotopildiga (või taustaga), kõrgusega kuni 700mm. Jooksva meetri kalkuleerimisel arvestatakse klaasi laius ehk klaasi pikem külg. Hinna sees on KÕIK võimalikud avad ja väljalõigud.

Näide 1:
Tellimuses on kaks klaasi mõõdutega 1500x600mm+500x600mm.
Hind: 1.5m+0.5m=2m*159€ = 318€ (sõltumatu avade kogusest)

Näide 2:
Tellimuses on üks klaas mõõdutega 500x600mm.
Hind: 0.6m*159€ = 95.4€ (sõltumatu avade kogusest)

Mõõtmise ja paigaldamise hinnakiri

 • Mõõtmine: TASUTA**
 • Klaasi paigaldus: 105€
 • Klaasi tarne objektile (kuni 3 korruseni): 35€

 • ** Mõõtmine on tasuta vaid eraisikutele Tallinna, Peetri ja Viimsi piires. Mõõtmine on tasuta, vaid juhul kui klaas on tellitud PRinterior'i poolt (min. tellimuse summa on. 50€). Kui mõõtmine on tehtud, vaid tellimus klaasile ei ole esitanud (max. nädala jooksule peale mõõtmist), siis mõõtmistasu 35€ ulatuses kulub tasumisele. Kui soovite mõõtmise ja paigaldamise Tallinna ja Tartu väljaspool, esitage palun eraldi päring emailiga (meil on mõõtmis/paigalduse brigaadid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas)

  + vajadusel

 • Vajadusel - klaasi tarne korrusele: 4 €/korrus/tellimus (max 2 klaasi, alates 3-st k.)
 • Vajadusel - santehnilised ja elektrilised tööd (klaasi paigaldamiseks - elektripistikute ja segisti demontaaž-montaaž): 25€

TELLIMISEKS

 • Vali pilt oma piltide seast või meie pildipangast.
 • Saada klaasi mõõdud või telli mõõtmine meie poolt.
 • Saada oma köögi mõõdud, vajadusel koos joonisega e-mailiga tellimus@printerior.ee
 • Fotoklaasi valmismisaeg on ca 3 nädalat.

Järelmaks

Teenusepakkujaks on Koduliising OÜ. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.

Krediidi kulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot.

Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed. Klient saab ise valida sobiva sissemaksu summa ning ka lepingu pikkuse. Pärast esmase sissemakse tasumist ja allkirjastatud lepingute tagastamist OÜ PRinterior-le, lepitakse kokku kauba tarneaeg. Järelmaksu saamiseks tuleb saata laenutaotlus otse meile kodulehelt või saada LIISI limiidipäring koheselt allolevalt lingilt!Tehtud tööd

Toodame ca 100 klaasi nädalas. Mõned meie tehtud tööd saate vaadata meie Facebook'i lehekülgel - www.FB.com/PRinteriorHD

photo_one

Tehnoloogia

example graphic

Fotoklaasi töötlemiseks reeglina kasutame 6mm karastatud klaas servade lihvimisega. Karastatud klaas on oma olemuselt tavaline float klaas, mida töödeldakse termiliselt, kuumutades klaasi spetsiaalses karastusahjus ja seejärel jahutatakse kiiresti. Sellise protseduuriga muudetakse klaas paindele ~ 5 korda tugevamaks kui tavaline klaas.

Tavalisel klaasil on loomulikult kergelt rohekas või sinakas toon, mis on optiwhite klaasi puhul viidud miinimumini. Seega kasutatakse optiwhite klaasi eelkõige kohtades, kus soovitakse erilist läbipaistvust või juhul, kui on soov kasutada pildi valge/hele taustaga.

Fotoklaasi saab toota kahel viisil, trükkida otse klaasile (tagaküljele) või kilele, mis hiljem kleebitakse klaasi tagaküljele. Meie ise valime õige viis vastavalt antud klaasile ja valitud pildile. Tulemuseks saate vee, kuuma ja kriimustuskindla hermeetilise fotoklaasi.

Paigaldus

example graphic

Vajalikud vahendid

 • Silikoon PRinterior PR9700 (happe-vaba) - 8.5 eur
 • Kruvikeeraja
 • Maalriteip
 • Akutrell

On olemas kaks paigaldamise meetodid - klaas kas liimitakse seina vastu või siis klaas kinnitakse dekoratiivpoltide abil. Valik on kas sõltuvalt kliendi soovist või sõltub seinast kuhu paigaldatakse klaas (kas sein on piisavalt sile, et valida paigaldamise meetod kus klaas liimitakse seina vastu). Reeglina, kui meie teostame mõõtmisi, siis paigaldamise meetod selgub mõõtmise ajal.

Soovi korral toimetame fotoklaasi ise kohale ja teostame ka paigalduse (lisatasu eest).

Meetod 1 - klaas liimitakse seina vastu

Juhul kui on valinud antud meetod, spetsiaalne tugev kahepoolne teip on juba liimitud igale klaasile. Paigaldamiseks seda pole vaja eraldi soetada. Enne paigaldamist kindlasti veendu, et klaaside paigaldamise järjekord on õige!

photo_one

Meetod 2 - klaas kinnitakse dekoratiivpoltide abil

Antud meetodi puhul klaasi sees eelnevalt tehakse kinnituse avad. Eraldi on vaja ka soetada dekoratiiv kinnitused (3.5 eur/1tk). Kinnituste arv sõltub klaasi pikkusest. Reeglina <3m klaasi võiks kinnitada 4 kinnitustega. >3m klaasi puhul kasutatakse 6 kinnitust (juhul kui sein on piisevalt sile). Enne paigaldamist kindlasti veendu, et klaaside paigaldamise järjekord on õige!

Video - Fotoklaasi paigaldamine kinnitustega:
valmistamise ja müügi Tingimused

Käesolevad fotoklaasi valmistamise ning müügi tüüptingimused (edaspidi: Tüüptingimused) kehtivad kõikide tarbijamüügi ja juriidilisele isikule müügi osutamiseks sõlmitud lepingute* lahutamatu lisana.

* Lepingu mõiste (võlaõigusseaduse §-s 8): Lepinguks loetakse kahe või enama isiku vahelist tehingut, millega üks lepingu pool kohustub või kõik lepingu pooled kohustuvad midagi tegema või tegemata jätma. Leping sõlmimisel eeldatakse, et pooled saavad aru, mida nad kokku lepivad, neile on teada kõik olulised asjaolud antud tehingu juures ja nad soovivad lepingut sõlmida vabatahtlikult. St lepinguks loetakse antud kontekstis PRinterior OÜ ja Tellija vahel sõlmitud kirjalikku kokkulepet (mh e-posti, faksi vm teel) või kahepoolselt allkirjastatud lepinguid fotoklaasi valmistamise ja sellega kaasnevate teenuste osutamiseks.